Realizacja pod klucz

Projektowanie to bardzo złożony proces, gdzie na końcowy efekt wpływają nie tylko kwestie estetyczne, ale przede wszystkim złożone elementy inżynierii, wyboru odpowiednich materiałów i perfekcji ich montażu. Nawet najpiękniejszy projekt mogą zniweczyć pułapki czekające podczas realizacji. Są ich dziesiątki, jak nie setki. Dzięki wiedzy i doświadczeniu wszyscy pracownicy ZABdesign wiemy jak sobie z nimi radzić i bierzemy pełną odpowiedzialność za efekt końcowy.
  • szanujemy pieniądze Inwestora i wiemy jak najefektywniej wykorzystać ich wartość
  Każdy klient oprócz projektu otrzymuje optymalizację kosztową tak aby osiągnąć pożądany efekt na zasadzie rozsądnego budżetu.
  • Przy realizacjach “pod klucz” sporządzamy szczegółowy plan inwestycyjny, czyli dokładny kosztorys, specyfikacje materiałowe i harmonogramy wykonania usługi.
  • Sprawdzeni dostawcy gwarantują materiały najwyższej jakości, dostarczone na czas, z możliwością wymiany lub zwrotu.
  • Zarządzamy bardzo skomplikowaną logistyką zamówień i dostaw.
  • Wykonawcy wiedzą, jak wykonać usługę na najwyższym, światowym poziomie.
  • Nasz zespół zarządza projektem, aby wszystko przebiegało sprawnie. A w końcu czas to pieniądz!
  • I najważniejsze: dajemy gwarancję ominięcia kosztownych “pułapek”, które czekają na inwestorów.
 
  • pozwalamy cieszyć się samym procesem “powstawania” a nie trudem etapów budowy
  Każdy problem budowlany dla niedoświadczonej osoby to może być bardzo duże źródło stresu i komplikacji. Nie musi tak być! Oddając się w nasze ręce, każdy Inwestor jest  maksymalnie odciążymy w procesie budowlanym. Jak pokazują nasze projekty “pod klucz”, dla naszych klientów to najwygodniejszy i dający największą radość sposób realizacji inwestycji. W trakcie realizacji pod klucz współpracują z nami sprawdzone ekipy wykonawcze:   ogólnobudowlane, konstruktorzy, hydraulicy, elektrycy, glazurnicy, parkieciarze (podłogi drewniane), posadzkarze ( żywice epoksydowe i poliuretanowe), specjaliści od IT i systemów “inteligentnego domu”, monterzy (systemy nagłośnienia, kino domowe, systemy alarmowe, rekuperacja, klimatyzacja, rolety antywłamaniowe, żaluzje, shuttersy, zasłony itp.) stolarze, tapicerzy, kamieniarze, szklarze

Chcesz dodać komentarz? Zostaw go poniżej

Your mail address will not to be publiced

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy